Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2019 15:48
Death Stranding atak
5577V

Death Stranding usunięte z listy ekskluzywnych gier na PS4. Wkrótce odbędzie się prezentacja nowej wersji?

PlayStation Exclusives zostało niespodziewanie pomniejszone o jedną produkcję. Na liście nie widnieje Death Stranding, choć gra jeszcze kilka tygodni temu była ujęta w zestawieniu. Sony może szykować się na zapowiedź nowej wersji.

Death Stranding to najważniejsza gra w katalogu Sony na drugą połowę 2019 roku. Produkcja Hideo Kojimy oficjalnie zmierza wyłącznie na PlayStation 4, ale w swoim czasie Japończyk informował, że chce przenieść historię na PC.

Prezentacja tytułu może odbyć się już wkrótce – dość niespodziewanie Death Stranding zostało usunięte z listy PlayStation Exclusives. Tytuł był dostępny na liście pod koniec maja, jednak najwidoczniej Sony zaczęło wymazywać „exa”.

Mogliśmy sądzić, że Death Stranding zostanie zaprezentowane w wersji na PC dopiero kilka miesięcy po premierze historii na PlayStation 4, ale może Sony zgodziło się na wcześniejsze przeniesienie produkcji?

Hideo Kojima potwierdził swój przyjazd na gamescom – Japończyk otworzy imprezę i osobiście zaprezentuje nowy fragment rozgrywki. Brzmi jak dobre miejsce na pokazanie nowej edycji?

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment

Nie przegap