Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 20:40
Telling Lies
614V

Telling Lies ma datę premiery. Nadciąga skomplikowana opowieść od twórcy Her Story

Her Story podbiło rynek w 2015 roku, więc Sam Barlow postanowił kolejny raz przedstawić przygodówkę FMV. Dzisiaj otrzymaliśmy materiał potwierdzający datę premiery Telling Lies. Gra ma szansę odnieść spory sukces.

Sam Barlow postanowił ożywić gatunek. Her Story oraz Telling Lies to przygodówki FMV, w których gracze przez większość czasu oglądają nagrania wideo. W zależności od podjętych decyzji mamy okazję obserwować inne filmy – jest to prosty sposób na przygotowanie ciekawej historii.

W Telling Lies poznamy czwórkę bohaterów, których z pozoru nic nie łączy, ale przez oglądanie materiałów wideo z wywiadów odnajdziemy pewne połączenia, ponieważ okażę się, że wszyscy uczestniczą w pewnej sprawie.

Podczas rozgrywki skorzystamy z rozbudowanej bazy danych, w której otrzymamy możliwość wprowadzania słów kluczowych – w ten sposób dostaniemy w łapy prywatne nagrania i będziemy rozwiązywać układankę.

Twórca potwierdził, że Telling Lies zadebiutuje 23 sierpnia i gra będzie od początku dostępna na komputerach klasy PC oraz urządzeniach mobilnych z iOS.

Warto sprawdzić:

Tagi: her story Sam Barlow Telling Lies