Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2019 19:03
Death Stranding Opening Night Live
989V

Opening Night Live to 2 godziny ze świetnymi grami. Zwiastun zapowiada kilka mocnych prezentacji

Geoff Keighley podgrzewa atmosferę przed gamescom Opening Night Live. Gracze mogą liczyć na prezentację świetnych produkcji, zapowiedzi nowych tytułów oraz mnóstwo ciekawych materiałów. Organizator opublikował zwiastun przygotowujący na atrakcje.

W najbliższy poniedziałek odbędzie się impreza wprowadzająca graczy w gamescom. Organizatorzy postanowili tym razem zaszaleć zapraszając sympatyków elektronicznej rozgrywki na Opening Night Live. Show rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie trwać do 22:00.

Na Opening Night Live zobaczmy nowe materiały z między innymi: Gears 5, Death Stranding, Call of Duty: Modern Warfare, Borderlands 3 czy też z Need for Speed Heat. Należy na pewno zaznaczyć, że Geoff Keighley zaprosi na show także deweloperów, którzy właśnie w Kolonii będą ogłaszać swoje nowe tytuły.

Będzie to na pewno świetna impreza, która pozwoli nam spojrzeć na nowe materiały z potencjalnych hitów... gamescom w tym roku zapowiada się wyjątkowo dobrze! Standardowo – na PPE.pl znajdziecie pełną relację z Opening Night Live.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: geoff keighley opening night live