Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2019 22:00
Ritaul
450V

Ritual: Crown of Horns zmierza na Nintendo Switcha. Zwiastun pokazuje nową wersję

Draw Distance w końcu zapowiedziało nieuniknione. Twórcy Serial Cleanera pracują nad drugą wersją Ritual: Crown of Horns. Świetnie zapowiadająca się produkcja zadebiutuje nie tylko na PC, ale trafi także na Nintendo Switcha. Zobaczcie przyjemny zwiastun.

Ritual: Crown of Horns potrafi zaintrygować od pierwszej zapowiedzi. W produkcji śmiałkowie wcielą się w połączenie kowboja z demonem, którego zadaniem jest ubijanie kolejnych przeciwników. Twórcy oferują dynamiczną sieczkę przepełnioną rytuałami oraz potężnymi oponentami.

W grze jesteśmy częścią duetu – gracze wcielają się w zmartwychwstałego rewolwerowca, który pomaga enigmatycznej wiedźmie. Kobieta musi przedostać się przez krainy przeładowane potworami, więc naszym zadaniem jest eliminowanie napotkane stwory i uczestniczenie w specjalnych rytuałach.

Od początku Ritual: Crown of Horns wygląda, jak produkcja stworzona dla Nintendo Switcha, więc dobrze, że Draw Distance w końcu pokazało nową wersję. Gra jeszcze w tym roku trafi na dwie platformy – aktualnie tytuł znajduje się w programie Wczesnego Dostępu na Steam.

Więcej o produkcjach Draw Distance przeczytacie na naszej stronie:

Tagi: Draw Distance Ritual: Crown of Horns zwiastun

Nie przegap