Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.08.2019 16:12
Sean Murray
577V

No Man's Sky wkrótce także na Nintendo Switch? Sean Murray bardzo by tego chciał

Droga, jaką pokonali twórcy No Man's Sky od momentu nieszczęsnej premiery gry, do faktycznego spełnienia wszelkich obietnic trwała naprawdę długo. Widać jednak, że Hello Games rzeczywiście chciało swój tytuł zmienić. 

No Man's Sky to rzeczywiście już inna gra. Pamiętam stan w jakim tytuł od Hello Games ukazał się na sklepowych półkach, lecz także na bieżąco śledzę i sprawdzam każdą większą zmianę, jaką developer wprowadza. Wysiłek, jaki został tu włożony widać na pierwszy rzut oka. Nie zmienia to jednak faktu, że z czasem twórcy będą musieli skupić się na kolejnych planach. O tych, opowiedział nieco Wasz ulubiony Sean Murray, założyciel Hello Games z siedzibą w Guildford.

Jak dowiedzieliśmy się, studio włożyło bardzo wiele pracy, by dopracować grę w wersji na PlayStation VR. To jednak, co naprawdę interesuje Seana, to port gry na Nintendo Switch, ponieważ jest on bardzo ciekaw efektów jakie przyniosłoby za sobą takie wydanie. Obecnie jednak firma skupia się na wszelkich pracach związanych z bieżącymi obowiązkami, czyli dalszym łataniem No Man's Sky. 

A ja przypomnę, że dodatek Beyond ukaże się juz 14 sierpnia i wedle zapowiedzi, ma być najbardziej ambitnym rozdziałem w historii gry.

Więcej na temat Seana Murraya i Hello Games na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/no-mans-sky-developer-interested-in-a-switch-version-but-remains-focused-on-what-were-doing-right-now

Tagi: Hello Games No Man's Sky