Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2019 15:33
Auto Gran Turismo Sport
1764V

Na Gran Turismo Sport wkrótce spadnie deszcz. Twórcy opracowują nową aktualizację

Polyphony Digital nie zakończyło prac nad Gran Turismo Sport. Japońskie studio opracowuje nowe rozszerzenie, które już wkrótce wyląduje na serwerach produkcji. Twórcy mają już wkrótce zaoferować graczom między innymi deszczową pogodę.

W październiku 2017 roku zadebiutowało Gran Turismo Sport i Polyphony Digital od tego dnia pracuje nad nową zawartością do sieciowej gry. Twórcy systematycznie oferują nowe aktualizacje, które pozwalają między innymi wypróbować nowe samochody lub zmierzyć się ze znajomymi na nowych trasach.

Mimo to fani uniwersum od dawna proszą o jedną – porządne warunki pogodowe i wpływający na gameplay deszcz. Deweloperzy od pewnego czasu pracują nad dodatkiem, który wprowadzi oczekiwany element i podobno prace nad nową aurą zostały już zakończone.

Informatorzy związani z serią Gran Turismo donoszą, że aktualizacja 1.42 zadebiutuje na serwerach pod koniec miesiąca i właśnie ona wprowadzi do tytułu Polyphony Digital deszcz oraz nową trasę. Pełna prezentacja aktualizacji ma odbyć się na 2019 New York World Tour (24-25 sierpnia).

Sony może także wspomnieć o nowym DLC na zbliżającym się gamescomie – będzie to bez wątpienia dobry moment na pokazanie rozszerzenia, które może faktycznie wpłynąć na rozgrywkę i wrażenia graczy.

Więcej o serii Gran Turismo:

Źródło: https://gamingbolt.com/gran-turismo-sports-next-update-may-finally-bring-rain

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment