Nintendo Switch Online sierpień. Kolejne klasyki dla subskrybentów usługi

News
1177V
Nintendo Switch Online sierpień. Kolejne klasyki dla subskrybentów usługi
Iza Łęcka | 09.08.2019, 11:09

Nintendo w końcu ujawniło produkcje przygotowane dla subskrybentów Nintendo Switch Online. Gracze pod koniec miesiąca pobiorą dwa tytuły, ale trudno tutaj mówić o rewolucji. Firma ponownie stawia na klasyki z Nintendo Entertainment System.

Gry w ramach abonamentu Nintendo Switch Online to bardzo interesująca koncepcja, która jednak w oparciu o serwowane nam kąski może zainteresować wyłącznie zagorzałych retro maniaków. Japońska korporacja skupia się na katalogu Nintendo Entertainment System, więc prezentowane tytuły nie mogą się równać ze współcześnie wydawanymi tytułami.

W sierpniu pobierzemy Kung-Fu Heroes – jest to port produkcji zatytułowanej Chinese Hero. Pierwowzór trafił na rynek w 1984 roku, wersja na NES-a w 1986 roku. Dopiero w 1989 roku odbyła się premiera gry w Stanach Zjednoczonych. Jest to zręcznościówka oferująca bogatą rozgrywkę

Klienci NSO pobiorą także ciekawy mix gatunków, a mianowicie Vice: Project Doom. Jest to side-scrollingowa platformówka, która w swoim czasie była porównywana do serii Ninja Gaiden, ale deweloperzy dorzucili do zmagań między innymi strzelanie oraz elementy jazdy samochodem. Głównym bohaterem opowieści jest tajny agent.

Kung-Fu Heroes i Vice: Project Doom pobierzemy 21 sierpnia.

Warto również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper