Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2019 22:30
Haunt 2019
977V

HAUNT na zwiastunie. Horror thriller od twórców Cichego miejsca

Jeszcze w tym roku na ekranach kin zawita ciekawa produkcja dla wszystkich miłośników przerażających historii. „HAUNT” otrzymał pierwszy zwiastun, który pokazuje kilka bardzo mocnych scen.

Scott Beck oraz Bryan Woods wspólnie napisali scenariusz oraz byli producentami „Cichego miejsca” i teraz twórcy razem opracowali historię oraz usiedli na stołkach reżyserów do „HAUNT”. Nowa opowieść została zapowiedziana zwiastunem.

W „HAUNT” nikt nie będzie myślał o życiu w ciszy, a historia opowiada o grupie przyjaciół, która w noc Halloween postanawia się zabawić odwiedzając „ekstremalnie nawiedzony dom”. Organizatorzy zapowiadają wyjątkowe atrakcje, bo to miejsce „żywi się najmroczniejszymi lękami” odwiedzających. W pewnym momencie sytuacja stanie się kłopotliwa, ponieważ goście zrozumieją, że nie biorą udziału w ciekawie zaplanowanym show, a po prostu ktoś próbuje zabawić się ich kosztem.

Pierwszy trailer dobrze zapowiada „HAUNT”. Nie będzie to kino dla każdego, ale fani „Piły” powinni z wypiekami na twarzy oczekiwać polskiej daty premiery.

Polecamy:

Tagi: haunt horror thriller trailer zwiastun