Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2019 14:42
Psy 3 zdjęcia
2171V

Psy 3 na klimatycznych ujęciach. Aktorzy obiecują niezapomniane wrażenia

Na początku przyszłego roku sympatycy kina akcji wybiorą się na najnowszą produkcję Władysława Pasikowskiego. „Psy 3” zostały zaprezentowane na nowych ujęciach, które wyglądają naprawdę dobrze. Zobaczcie materiały z „Psy III. W imię zasad”.

W ubiegłym miesiącu Tytus miał ogromną przyjemność zapowiedzieć „Psy III. W imię zasad”. Twórcy potwierdzili datę premiery i od tego czasu czekamy na konkretny zwiastun - „Psy 3” trafią do kin 17 stycznia 2020 roku.

Za produkcję odpowiada oczywiście Władysław Pasikowski, który w tym roku zaprezentował widzom „Kuriera”, a wcześniej miał okazję rozwijać dwie części „Psów”, a także „Katyń”, „Pokłosie”, czy też nawet „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyser w latach 1994-1995 zgarnął trzy nagrody za „Psy” - „Złoty Lew” (Najbardziej kasowa produkcja roku), Valenciennes (reżyseria) i Valenciennes (nagroda główna).

Teraz Pasikowski powraca i pozwala nam spojrzeć na pierwsze ujęcia – poniżej zobaczycie dwa nowe zdjęcia, a do galerii wrzuciłem ostatnie publikacje dystrybutora. Kino Świat potwierdził także dwóch nowych aktorów Sebastian Fabijanski i Tomasz Schuchardt dołączają do wcześniej potwierdzonych: Bogusława Lindy, Cezarego Pazury i Marcina Dorocińskiego.

Schuchardt i Fabijanski postanowili wypowiedzieć się o swoich nowych rolach:

„Psy” i „Psy 2” to filmy legendarne. Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać! - mówi Tomasz Schuchardt. - Tomasz Schuchardt

Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co „Psy” zaoferowały im 25 lat temu. Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców! - Sebastian Fabijański

Psy 3 zdjęcia 1

Psy 3 zdjęcia 2

Polecamy:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/psy-iii-sebastian-fabijanski-i-tomasz-schuchardt-na-nowych-zdjeciach-z-filmu

Tagi: film Psy 3 psy iii. w imię zasad Władysław Pasikowski