Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.08.2019 08:21
Carnival Row
841V

Carnival Row na zwiastunie. Orlando Bloom i Cara Delevigne w obiecującym serialu fantasy

Amazon coraz śmielej poczyna sobie na poletku oryginalnych, serialowych produkcji. Tym razem firma szarpnęła się na wysokobudżetową produkcję fantasy z dużym rozmachem. Chodzi o Carnival Row.

Amazon mocno inwestuje w swój nowy serial Carnival Row. Obraz jest produkcją fantasy, w której występują w rolach głównych Orlando Bloom i Cara Delevigne. Korporacja już zapowiedziała (jeszcze przed publikacją pierwszych odcinków), że stworzy 2 sezon Carnival Row .

Carnival Row wielkim projektem fantasy Amazon

Wiadomo, że akcja akcja Carnival Row rozgrywa się w mieście, do którego ściągają masowo mityczne stwory, uciekające z państwa ogarniętego wojną. Oprócz napięć na tle rasowym głównym tematem Carnival Row mają być kryminalne zagwozdki, które próbuje rozwiązać postać, w którą wciela się Orlando Bloom. Z kolei bohaterka Cary Delevigne musi walczyć jako migrantka nie tylko z uprzedzeniami mieszkańców metropolii, ale też z demonami przeszłości, które ją prześladują.

Za reżyserię filmu odpowiada doświadczony reżyser Jon Amiel, autor takich filmów jak "Creation" czy "Deliverance Creek".


Serial fantasy będzie się składać z 8 odcinków (przypominam, że już zapowiedziano sezon drugi, który prawdopodobnie znów będzie się składać z 8 epizodów). Premiera odbędzie się 30 sierpnia 2019 r. w Amazon Prime Video.

To bardzo ambitny serial. Mamy wielkie szczęście, że Amazon wierzy w ten serial i na każdym etapie stoi za nim murem. Amazon nie boi się robić dokrętek. Jestem im wdzięczny za tę możliwość powrotu i nakręcenia dodatkowych materiałów do tego, co stworzyliśmy jakiś czas temu, na początku. To pozytywnie wpływa na jakość końcową" - powiedział Orlando Bloom.

Warto sprawdzić: 

Tagi: Amazon amazon prime carnival row serial

Nie przegap