Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2019 22:30
Szkoła dla elity 2 bohaterki
1132V

Szkoła dla elity 2 na zwiastunie. Znamy datę premiery

Netflix potwierdził datę premiery drugiego sezonu hiszpańskiej produkcji „Szkoła dla elity”. Serial powróci na serwery już w przyszłym miesiącu i z tej okazji możemy spojrzeć na przyjemny materiał wideo.

„Szkoła dla elity” zadebiutowała na Netflix w październiku 2018 roku. Platforma zaprezentowała widzom osiem odcinków, a już kilka dni po debiucie, potwierdzono przygotowanie drugiego sezonu.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że znani bohaterowie powrócą 6 września – jest to pierwsza duża premiera zapowiedziana przez Netflix na przyszły miesiąc. Sytuacja z serialem jest bardzo interesująca, ponieważ twórcy dotychczas nie prezentowali większych informacji dotyczących projektu – fani wciąż nie mają pewności, jakie wątki będą kontynuowane.

Warto wspomnieć, że „Szkoła dla elity” okazała się sporym sukcesem – w pierwszym miesiącu serial zobaczyło ponad 20 mln widzów. Opowieść została też bardzo dobrze oceniona przez krytyków, którzy choć podkreślają, że nie możemy tutaj liczyć na rewolucję, to jednak produkcja została dopracowana pod względem technicznym i oferuje całkiem przyjemną fabułę.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Netflix Szkoła dla elity zwiastun