Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.08.2019 12:34
EVO 2019 żart
1868V

Snake na EVO 2019 może narobić problemów organizatorom. Wkurzony David Hayter

Na turnieju EVO 2019 nie brakowało ciekawych zapowiedzi i wielu turniejowych emocji. Organizatorzy mogą mieć jednak problem prawny za swój "żart".

W trakcie finałów rozgrywek turniejowych w Tekken 7 organizatorzy zaprezentowali krótki filmik, w którym wykorzystano głos Snake'a z Metal Gear (czyli w rzeczywistości głos aktora Davida Haytera).

Żart został przez większość fanów zrozumiany jako zapowiedź nowego zawodnika w Tekken 7, którym miałby być właśnie Snake.

Organizatorzy EVO 2019 narobili zamieszania i przeprosili już na Twitterze za swoją prezentację. To może jednak nie wystarczyć Konami i Bandai Namco. Organizatorzy w ogóle nie konsultowali swojego żartu z wydawcami. O akcji nie wiedział też aktor David Hayter, który wyraził rozczarowanie na swoim Twitterze.

"EVO, nie skonsultowaliście tego ze mną, ani z Konami. Nie używajcie mojego głosu, by promować inne gry. Nigdy" - napisał David Hayter.

 

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-08-06-evo-in-trouble-with-bandai-namco-konami-and-solid-snake-actor-david-hayter

Tagi: evo evo 2019 humor konami