Iza Łęcka Iza Łęcka 06.08.2019 12:01
pogromcy duchów ecto-1
978V

Pogromcy duchów 2020 z gwiazdą Stranger Things. Ecto-1 na nowych materiałach

Kultowy film z lat 80. doczeka się kolejnej odsłony. Wśród głównych bohaterów znalazło się miejsce dla gwiazdy serialu Netflixa „Stranger Things”. Sprawdźcie z nami kolejne materiały z produkcji.

Po bardzo nieprzychylnych opiniach o filmie z 2016 roku bazującym na zmaganiach ekipy stającej do boju z duchami , w 2020 roku przywitamy się z kolejną odsłoną w tym uniwersum. Tym razem to grupka dzieciaków spotka na swojej drodze nadprzyrodzone siły, potrzebując tym samym pomocy Pogromców duchów.

Za sterami produkcji zasiada Jason Reitman, syn reżysera pierwowzoru, który planuje powrót do klimatu kultowych odsłon, nawiązując również ścieżką dźwiękową do pierwowzoru – fani mają sobie przypomnieć styl lat. 80.

Cała obsada filmu będzie niezwykłą mieszanką osobowości – oprócz twórców, którzy znani są z oryginalnej obsady czyli Sigourney Weaver, Billa Murraya, Annie Potts, Dan Aykroyd,Ernie Hudsona – w jedną z głównych ról wcieli się Finn Wolfhard, szerszej publiczności znany jako Mike Wheeler z serialu Netflixa „Stranger Things”, czy Richi Tozier z horroru „To”. "Nową krwią" w obsadzie będą między innymi Paul Rudd(„Ant-Man”, „Ant-Man i Osa”, „Avengers: Koniec gry”), Mckenna Grace oraz Carrie Coon (serial „Fargo”).

Produkcja filmu trwa w najlepsze, a na świeżutkich materiałach z mediów społecznościowych obsady i nie tylko możemy dostrzec trwające prace i kultowy samochód Ecto-1, z którego korzystała drużyna walcząca z nadprzyrodzonymi siłami. Jak możecie zauważyć, scenarzyści dbają o pełne odwzorowanie auta.

Premiera filmu „Pogromcy duchów 2020” odbędzie się 10 lipca 2020 roku.

pogromcy duchów 1

pogromcy duchów 2

pogromcy duchów 3

pogromcy duchów 4

Źródło: Instagram

Tagi: ecto-1 paul rudd pogromcy duchów pogromcy duchów 2020