Iza Łęcka Iza Łęcka 05.08.2019 11:05
kevin conroy jako batman
799V

Kevin Conroy jako nowy Batman. Crossover Arrowverse w przygotowaniu

Od pewnego czasu stacja The CW prężnie przygotowuje się do prezentacji kolejnego serialowego crossovera pod tytułem „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”. Zaprezentowanych zostało kilka zaskakujących informacji – mamy nowego Batmana.

Przypomnijmy, po zakończeniu emisji crossovera seriali DC pod tytułem „Elseworlds”, stacja The CW zapowiedziała kolejne połączenie się serialowych superbohaterów w walce o bezpieczeństwo Ziemi. Najnowsze wydarzenie - „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” - bazując na komiksowej historii będzie dotyczył wojny, która została zapoczątkowana przez Antymonitora działającego wspólnie z Psycho Piratem. Złoczyńcy wcielają w życie plan całkowitego zniszczenia życia we wszechświecie, co zmusi wszystkich superbohaterów i złoczyńców do podjęcia wspólnego ratunku Ziemi.

Podczas prezentacji nowych informacji dotyczących tej gratki dla fanów komiksów DC, ujawniono że w rolę Batmana wcieli się popularny aktor podkładający głos bohaterowi z Gotham City – Kevin Conroy.  Aktor wcieli się w człowieka-nietoperza z przyszłości, który najprawdopodobniej będzie pochodził ze świata wzorowanego na komiksie „Kingdom Come”. Możliwe, że Conroy będzie przypominał Mrocznego Rycerza z serialu animowanego "Batman przyszłości".

Jednocześnie potwierdzono udział bohatera serialu Black Lightning, który po raz pierwszy zawita w crossoverach Arrowverse.

The CW przedstawiła również harmonogram emisji wszystkich odcinków przedstawiających ten ważny dla losów Ziemi bój. Poszczególne odcinki zostaną wyemitowane w dniach:

  • Supergirl: niedziela, 8 grudnia
  • Batwoman: poniedziałek, 9 grudnia
  • Flash: wtorek, 10 grudnia
  • Arrow: wtorek, 14 stycznia 2020 roku
  • DC's Legends of Tomorrow: wtorek, 14 stycznia 2020 roku.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/tv/dc/arrow/batman-tas-star-kevin-conroy-will-play-an-older-bruce-wayne-in-crisis-on-infinite-earths-crossover-a169866

Tagi: batman kevin conroy kryzys na nieskończonych ziemiach the cw

Nie przegap