Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 14:39
Master Chief
574V

Serial Halo będzie niczym Gra o tron ale bez kazirodztwa

W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać pierwsze konkrety dotyczące serialu na podstawie uniwersum Halo, ale już teraz możecie mieć pewność, że chociaż projekt ma przypominać „Grę o tron”, to jednak nie znajdziemy w nim kazirodztwa. Takimi ciekawymi szczegółami pochwaliła się Kiki Wolfkill.

O serialu na podstawie uniwersum Halo słyszymy od wielu lat, ale najwidoczniej projekt nabiera odpowiednich kształtów. W główną rolę Master Chiefa ma wcielić się Pablo Schreiber, którego możecie kojarzyć z „Orange is the New Black”.

Halo: The Master Chief Collection wygląda wspaniale na PC

W sprawie projektu wypowiedziała się Kiki Wolfkill – szefowa 343 Industries Transmedia – która postanowiła porównać przygodę Master Chiefa do wielkiego hitu HBO. Kobieta podkreśliła, że serial Halo będzie pod względem rozmiaru oraz skali podobny do „Gry o Tron”, ale pojawi się jedna znacząca różnica:

„Nie zaplanowano kazirodztwa dla tego serialu. Jeśli właśnie tego szukasz, to tego tutaj nie znajdziesz.”

Jest to bez wątpienia ciekawy „element”, który został wyłowiony przez Wolfkill i przywołany do tablicy. Jak widać scenarzyści Halo najwidoczniej nie zdecydowali się na podobne atrakcje.

Przedstawicielka 343 Industries podkreśliła, że jednym z najtrudniejszych elementów podczas tworzenia serialu jest zaufanie. Studio musiało uwierzyć partnerom ze Showtime, którzy zajmują się przygotowaniem całej opowieści.

Przeczytajcie nasze recenzje ostatniego sezonu "Gry o tron":

Źródło: https://www.gamesradar.com/the-halo-tv-show-will-be-similar-in-scope-and-scale-to-game-of-thrones-says-343-boss/

Tagi: 343 Industries Gra o tron halo serial

Nie przegap