Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2019 15:13
No Man's Sky Beyond
1754V

No Man's Sky: Beyond ma datę premiery. Ogromna i darmowa aktualizacja

Hello Games nie powiedziało dość. Twórcy właśnie potwierdzili ostateczną datę premiery No Man's Sky: Beyond, czyli ogromnego rozszerzenia do tej kosmicznej przygody. Studio już wkrótce zaprosi graczy do zabawy.

No Man's Sky: Beyond zadebiutuje na rynku już 14 sierpnia. Posiadacze gry w wersji na PlayStation 4, Xboksa One lub PC pobiorą w tym dniu wielką i zarazem bezpłatną aktualizację. Twórcy zdecydowali się ponownie znacząco rozbudować grę.

Hello Games zapowiada „zupełnie nowe doświadczenie związane z tematyką społeczną, wieloosobową oraz wirtualną rzeczywistością”.

Deweloperzy zaprezentują No Man's Sky Online, który pozwala graczom doświadczyć sieciowej zabawy – odkrywcy spotkają innych graczy, wezmą udział w różnych aktywnościach i otrzymają szansę wspólnego badania kosmosu. No Man's Sky Online nie będzie wymagał subskrypcji i nie będzie zawierał mikrotransakcji.

Twórcy zapewnią także pełne wsparcie wirtualnej rzeczywistości – BEYOND ożywi rozgrywkę i pozwoli doświadczać całej produkcji za pomocą VR. Będzie to na pewno niezwykła przyjemność dla fanów gry.

Zespół odpowiedzialny za tytuł zapowiada, że to nie koniec atrakcji, ponieważ w kolejnych miesiącach No Man's Sky zostanie ponownie rozszerzone. Także w tym wypadku możemy spodziewać się przyjemności, które pobierzemy za darmo.

Polecamy:

Źródło: Hello Games

Tagi: Hello Games No Man's Sky