Tytus Stobiński Tytus Stobiński 01.08.2019 17:55
Dyrektor generalny Microsoftu opowiedział o Project xCloud i salonach w naszych domach
598V

Dyrektor generalny Microsoftu opowiedział o Project xCloud i salonach w naszych domach

Satya Nadella udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu Fortune, a część rozmowy skupiła się na przestrzeni w której spędzamy czas grając.

Podczas wywiadu, Satya Nadella z Microsoftu opowiedział nieco o tym, czym dla niego i samej firmy jest taka przestrzeń w domu jak salon. Usłyszeliśmy też kilka zdań na temat nadchodzącego, nieprzedstawionego jeszcze w pełni projektu xCloud, który ma nam dać możliwość w nasze ulubione tytuły na różnych platformach. 

"Salon nie jest tylko miejscem do grania - to jest niezwykle ważne miejsce do grania. Kochamy naszą obecną konsolę, a wkrótce pojawi się kolejna. I będziemy kontynuować naszą pracę, ponieważ wiemy, że są ludzie, którzy chcą grać na konsoli. Wiemy jednak, że są także ludzie, którzy kochają grać na PC. Kiedyś, jedyne co mogliśmy dla nich zrobić to stworzyć system operacyjny i okazać wsparcie programistom. Teraz jednak mamy większe możliwości. Dzięki Project xCloud możemy dotrzeć z naszymi tytułami AAA do każdego telefonu. To bardziej poszerzenie wsparcia, niż stwierdzenie, że nasze wcześniejsze akcje były niewłaściwe."

A nam pozostaje czekać na rozwinięcie przez Microsoft swojej usługi i liczyć, że sprawdzi się zgodnie z założeniami.

Więcej do przeczytania na naszym portalu:

 

Tagi: pc satya nadella Windows Xbox xcloud