Devil's Hunt ma w końcu datę premiery. Dobry zwiastun i zapowiedź wersji na Nintendo Switch

News
929V
Devil's Hunt ma w końcu datę premiery. Dobry zwiastun i zapowiedź wersji na Nintendo Switch
Wojciech Gruszczyk | 01.08.2019, 18:06

Polskie Layopi Games zakończyło już główne prace nad Devil's Hunt. Już wkrótce z tytułem zapoznają się pierwsi gracze, ale konsolowcy muszą zaczekać na takie przyjemności do przyszłego roku. Twórcy pokazali zwiastun, ujawnili datę premiery i zapowiedzieli edycję na Nintendo Switcha.

Twórcy Devil's Hunt wracają z dalekiej podróży. Przez ostatnie miesiące niezbyt często mogliśmy słyszeć o grze, ale najwidoczniej wszystko zmierza w odpowiednim kierunku – walka z demonami rozpocznie się 17 września. Aktualnie gra będzie dostępna na PC, jednak już w pierwszym kwartale 2020 roku odbędzie się premiera na PlayStation 4, Xboksach One oraz Nintendo Switchach.

Studio mówi wprost – pierwotnie planowało jednoczesną premierę na wszystkich platformach, ale w odpowiednim momencie deweloperzy zrozumieli, że wolą dopracować edycje na PC i wrzucić na rynek produkcję o najwyższej jakości. Jest to oczywiście zrozumiała decyzja, ponieważ pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – a jak wiadomo Devil's Hunt nie musi zakończyć się na jednej grze, więc trzeba w odpowiedni sposób budować znajomość marki.

Na deser oglądamy zwiastun – autorzy zdradzają trochę przyjemności z fabuły, jednak odnoszę wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami. Sympatycy gatunku mogą zacierać rączki, ponieważ Devil's Hunt może okazać się sporą przyjemnością.

Polecamy:

Źródło: Layopi Games

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych