Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2018 17:10
Devil's Hunt na zwiastunie. Polska produkcja wygląda nieźle
665V

Devil's Hunt na zwiastunie. Polska produkcja wygląda nieźle

Layopi Games jest w końcu gotowe do zaprezentowania szerokiej publiczności Devil's Hunt. Tytuł trafi na półki sklepowe dopiero w przyszłym roku, ale już dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun skrywający drobne fragmenty rozgrywki. To może się udać!

Devil's Hunt to produkcja akcji, w której gracze wcielą się w Desmonda. Mężczyzna do niedawna wiódł spokojne życie, a teraz staje do walki z aniołami oraz demonami. To on jest główną bronią podczas wielkiej wojny pomiędzy dobrem a złem.

Devil’s Hunt zapowiedziane. Polacy przedstawią walkę aniołów z demonami

Tytuł w przyszłym roku trafi na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste, a my w końcu możemy spojrzeć na zwiastun. Studio zdecydowało się na opublikowanie materiału, który potwierdza przybycie tytułu na gamescom 2018.

W tym wypadku gracze otrzymają historię przygotowaną na podstawie „Równowagi” Pawła Leśniaka – pisarz jest jednocześnie szefem studia i w taki nietypowy sposób postanowił przedstawić swoją wizję kolejnym zainteresowanym.

W weekend na naszym portalu przeczytacie ciekawą rozmowę z przedstawicielem Layopi Games, z której poznacie konkretne informacje dotyczące Devil's Hunt. Przed deweloperami pewnie jeszcze sporo pracy, ale szczerze bardzo wierzę w ten tytuł. Gra może być kolejną niespodzianką z naszego pięknego kraju.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: