Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 16:08
Rabbids: Adventure Party
479V

Rabbids: Adventure Party zmierza na Nintendo Switch. Ubisoft prezentuje grę

Gracze wyczekują na drugą część Mario + Rabbids Kingdom Battle, ale zamiast tego Ubisoft opracowuje Rabbids: Adventure Party. Tytuł zmierza wyłącznie na konsolę Nintendo i wykorzysta unikalne funkcje urządzenia.

Rabbids: Adventure Party to party-game, który ma zachęcić całe rodziny do przesiadywania przed telewizorem. Tytuł został przygotowany dla wszystkich graczy (niezależnie od wieku) i ma zapewnić świetną zabawę w pojedynkę lub ze znajomymi.

Chiński oddział francuskiej korporacji zadbał o zestaw zróżnicowanych mini-gierek, w których biorą udział oczywiście Rabbidsy. Autorzy obiecują świetną zabawę i zróżnicowane wyzwania... Xavier Poix, dyrektor generalny Ubisoft China, wspomniał o pewnej ciekawostce – Ubisoft chce jak najbardziej otwierać się na chińską publiczność i Ubisoft Chengdu ma oferować ciekawe tytuły szerokiej publiczności.

Aktualnie otrzymaliśmy mały zwiastun, jednak większa prezentacja Rabbids: Adventure Party odbędzie się w przeciągu trzech najbliższych dni. Gra będzie ozdobą zbliżającego się ChinaJoy, więc możemy liczyć nawet na większe fragmenty rozgrywki.

Warto spojrzeć:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Nintendo nintendo Switch Rabbids: Adventure Party Ubisoft