Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2019 14:07
Concrete
1426V

Concrete Genie ma datę premiery! Nadciąga jedna z najpiękniejszych gier na wyłączność PlayStation 4

Świat mówi o The Last of Us 2, czekamy na Death Stranding i ekscytujemy się informacjami z Ghost of Tsushima, a Sony właśnie przypomniało światu o Concrete. Poznaliśmy datę premiery i możemy spojrzeć na gameplay z gry zmierzającej wyłącznie na PlayStation 4.

Concrete Genie nie jest specjalnie promowane przez Sony, jednak o takich perełkach nie możemy zapominać. Dzisiaj mogę potwierdzić, że produkcja studia Pixel Opus zadebiutuje już 9 października i gra będzie oczywiście dostępna wyłącznie na PlayStation 4.

Deweloperzy jednocześnie potwierdzili cenę – Concrete Genie w standardowym wydaniu kupimy za 29,99 euro (129 zł), ale niektórzy mogą skusić się na edycję Digital Deluxe i w tym wypadku zainteresowani zapłacą 39,99 euro (170 zł). Niezależnie od podjętej decyzji – śmiałkowie obok głównej historii, otrzymają dwa wciągające tryby dla PlayStation VR.

Zamawiając Concrete Genie w przedsprzedaży otrzymacie dwa awatary oraz dynamiczny motyw. Jeśli zamówicie droższą wersję, to zgarniecie cyfrowy artbook, który zdaniem deweloperów zawiera „mnóstwo oszałamiających grafik”.

W Sieci wylądowało sporo bardzo pozytywnych opinii, które zapowiadają niezwykle ciekawe doświadczenie. Twórcy podobno oferują niezwykle barwną opowieść – osoby z porządnymi telewizorami i dopracowanym HDR-em mają poczuć prawdziwą euforię. Gra zachwyca oprawą i ma oferować bardzo przyjemny gameplay.

Tagi: Concrete Genie Pixel Opus