Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 14:10
Pillars of Eternity Switch
624V

Pillars of Eternity: Complete Edition już wkrótce trafi na Nintendo Switch

Posiadacze Nintendo Switchów nie mogą narzekać na nudę, ale jednocześnie zainteresowani muszą przygotowywać się na kolejne premiery. Obsidian Entertainment potwierdziło ostateczną datę debiutu Pillars of Eternity: Complete Edition i gra trafi do fanów RPG-ów już wkrótce.

Pillars of Eternity trafiło na komputery osobiste w marcu 2015 roku. Obsidian Entertainment długo czekało z zaprezentowaniem historii konsolowcom, ale edycja na PlayStation 4 i Xboksa One została opublikowana w sierpniu 2017 roku. Jednocześnie twórcy potwierdzili chęć wrzucenia gry na Nintendo Switcha.

Teraz możemy potwierdzić, że Pillars of Eternity: Complete Edition wyląduje na platformie Nintendo już 8 sierpnia. Gracze w tym wypadku otrzymają dostęp do pełnego wydania, więc wraz z grą zapoznamy się ze wszystkimi aktualizacjami oraz dodatkami.

Deweloperzy długo pracowali nad kolejną edycją, jednak możemy mieć pewność, że Pillars of Eternity: Complete Edition zostało dostosowane do platformy Big N. Tytuł otrzyma ulepszenia w sferze interfejsu użytkownika i jednocześnie zespół znalazł czas na poprawę sterowania – wszystko zostało zoptymalizowane, by gracze mogli cieszyć się opowieścią w każdym trybie konsoli.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://gamingbolt.com/pillars-of-eternity-complete-edition-launches-on-nintendo-switch-august-8th

Tagi: Obsidian Entertainment Paradox Interactive Pillars of Eternity