Iza Łęcka Iza Łęcka 26.07.2019 10:35
tony soprano rodzina soprano prequel
545V

Rodzina Soprano z nowym serialem? HBO jest otwarte na propozycje

Ponownie będziemy mogli prześledzić losy bohaterów Rodziny Soprano – w pełnometrażowym filmie The Many Saints of Newark. Możliwe jednak, że HBO pomimo wszystko nie porzuci całkowicie historii mafijnej rodziny.

The Many Saints of Newark to pełnometrażowy prequel bardzo popularnego serialu „Rodzina Soprano”, który opowiadał będzie o życiu młodego Tony'ego Soprano. Historia skupiać się będzie wokół postaci Dickiego Moltisanti, który jest mentorem młodego Tony'ego. Pomimo skupieniu się na kolejnych działaniach bohaterów w ramach zorganizowanej działalności przestępczej, liczne będą odwołania do bohaterów z serialu „Rodzina Soprano”. Jego amerykańska premiera zaplanowana jest na 25 września 2020 roku. 

Film reżyseruje Alan Taylor, a w obsadzie znajdziemy Michaela Gandolfiniego (syn zmarłego odtwórcy roli Tony'ego Soprano Jamesa Gandolfiniego), Alessandro Nivolę,Jona Bernthala, Vera Farmiga, Coreya Stolla, Raya Liotta.

Opierając się na panującej obecnie modzie na reebooty i remake'i, pojawiły się pytania do władz HBO o możliwy kolejny serial osadzony w realiach Rodziny Soprano. Jak stwierdził Casey Bloys - nic nie jest przesądzone:

Ciągle powtarzam "nigdy nie mów nigdy”. Nie ma żadnych planów ani dyskusji na ten temat, ale Michael jest naprawdę dobrym aktorem, z którym pracowaliśmy przy Kronikach San Francisco... W tej chwili nie ma mamy żadnych konkretnych ustaleń, ale pozostajemy otwarci na wszelkie możliwości."

"Rodzina Soprano" była wielkim serialowym sukcesem HBO emitowanym w latach 1999-2007, opowiadającym o mafijnej włosko-amerykańskiej rodzinie z New Jersey, na której czele stał Tony Soprano. Produkcja zdobyła wiele nagród Emmy, zarówno dla najlepszych aktorów, jak i w kategorii najlepszego serialu dramatycznego w 2004 roku. W 2000 roku serial był nominowany do Złotych Globów w kategorii najlepszy serial dramatyczny, jednak przegrał plebiscyt.

Polecamy także:

Źródło: https://deadline.com/2019/07/the-sopranos-reboot-hbo-boss-iconic-drama-prequel-movie-1202653231/?fbclid=IwAR0ewth8trYN6swWUdUnzIEWqOJS0BMT2eLGAbzb0QDFozsvJCRQNwIr36k

Tagi: hbo many saints of newark prequel rodzina soprano serial