Iza Łęcka Iza Łęcka 25.07.2019 10:04
maciej stuhr na bank się uda
1527V

Na bank się uda – Maciej Stuhr w roli głównej w najnowszej komedii kryminalnej

Jeszcze latem do kin zawita najnowsza produkcja z Maciejem Stuhrem w roli prokuratora. Historia osadzona w klimatach napadu na bank z nieoczekiwanym zwrotami akcji i bogatą obsadą może przyciągnąć polską publiczność przed ekrany kin. Właśnie zaprezentowano teaser filmu.

„Na bank się uda” to komedia kryminalna z szalonym tempem akcji, wyrazistymi postaciami i dowcipnymi dialogami. Historia opowiada o trzech starszych panach, którzy uzbrojeni po zęby dokonują napadu na bank, dostając się do podziemnego sejfu. Jak się jednak okazuje po przyjeździe policji, skarbiec nie został okradziony, co stanowi największą zagadkę.

W tej nowej polskiej komedii, reżyserowanej i napisanej przez Szymona Jakubowskiego, splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka.

W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć znane nazwiska polskiej sceny filmowej: Mariana Dziędziela, Lecha Dyblika, Adama Ferencego, Macieja Stuhra, Józefa Pawłowskiego, Emmę Giegżno, Paulinę Gałązkę, Przemysława Sadowskiego, Magdalenę Walach, Michała Mikołajczaka oraz Bronisława Cieślaka.

Premiera filmu 15 sierpnia, a już dzisiaj możemy spojrzeć na krótki teaser wprowadzający w klimat filmu.

Na naszym portalu polecamy także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film maciej stuhr na bank się uda teaser

Nie przegap