Iza Łęcka Iza Łęcka 25.07.2019 13:03
dreams świat
377V

Dreams coraz prężniej rozwijane. Media Molecule poszukuje zespołów do współpracy

Media Molecule mocno stawia na Dreams. Studio poszukuje kolejnych chętnych do współpracy w kreatywnym świecie nieograniczonych możliwości tworzenia.

Dreams we wczesnym dostępie cieszy się ciągłym zainteresowaniem graczy, którzy tworzą coraz ciekawe produkcje w ramach kreatora zawartego w pozycji. Pomimo co jakiś czas pojawiającego się tematu zarabiania użytkowników na swoich treściach, to skupienie wokół tytułu kreatywnych ekip staje się coraz bardziej realne.

Obecnie Media Molecule poszukuje małych zespołów deweloperskich, którzy pragną rozpocząć współpracę przy "czymś większym". Jednocześnie studio chce wesprzeć mniejsze projekty. Wskazana oferta ma dotyczyć tworzenia dodatkowych treści w ramach Dreams – pomimo braku sztywno określonych warunków, bazując raczej na rozpoznaniu możliwości kolejnych ekip, podkreślono jednak znaczenie znajomości i biegłości w tworzeniu w kreatorze gry.

Wszystkich zainteresowanych, deweloper prosi o przesłanie portfolio z próbką przedstawionych możliwości w świecie Dreams – kandydaci zachęcani są do „kreatywnego myślenia, zabawy nową technologią i brylowania w mieszance własnych pomysłów”.

Jak na razie pozostaje nam tylko oczekiwać kolejnych wiadomości dotyczących przyszłości produkcji, bo dzięki tak dobremu odbiorowi ze strony społeczności graczy i prawdopodobnym testom w kierunku wirtualnej rzeczywistości, możliwe jest jeszcze większe wsparcie. Na pewno utalentowanych graczy nie brakuje, co widać w rozmaitych projektach. 

Dreams jest grą stworzoną przez studio Media Molecule, znane z chociażby serii LittleBigPlanet. Produkcja rozpościera przed graczem całkiem spory wachlarz możliwości w tworzeniu własnych kreacji. Nietypowy sandboks umożliwia opracowanie sztuki, filmów, muzyki czy „gier” z różnego gatunku, zawierających elementy walki, eksploracji, wyścigów, które są dostępne dla wszystkich.

O Dreams przeczytacie także na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/media-molecule-looking-to-hire-small-teams-to-create-dreams-content

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment