Iza Łęcka Iza Łęcka 05.07.2019 09:37
postać z dreams
470V

Dreams ze świetnymi wynikami we Wczesnym Dostępie

Twórcy z Media Molecule chwalą gremium graczy, którzy we Wczesnym Dostępie mają kontakt z Dreams. Gra radzi sobie bardzo dobrze.

Dreams to gra stworzona przez studio Media Molecule, znane z chociażby serii LittleBigPlanet, która daje niezwykle dużo swobody graczom we własnych kreacjach. Nietypowy sandboks umożliwia opracowanie sztuki, filmów, muzyki czy  „gier” z różnego gatunku, zawierających elementy walki, eksploracji, wyścigów, które są dostępne dla wszystkich.

Dreams może pozwolić sprzedawać gry jako samodzielne produkty

Gra od Media Molecule ruszyła we Wczesnym Dostępie z początkiem roku. Jak określił dyrektor kreatywny Mark Healey, radzi sobie całkiem dobrze. Od tego czasu spotkała się z niezwykle dobrym przyjęciem ze strony graczy. Twórcy zaznaczają, że dzięki temu będą mogli dopracowywać wszelkie aspekty produkcji przed udostępnieniem jej szerokiemu gronu odbiorców:

„Chcemy powoli dopracować całość, aby rozwiązać wszelkie oczywiste problemy, zanim naprawdę postawimy je przed twarzą zbyt wielu ludzi. A jakość społeczności jest niesamowita, na co naprawdę liczyliśmy i w co włożyliśmy szczególny wysiłek. Celowaliśmy w grupę ludzi, o których wiedzieliśmy, że będą odpowiedni dla Dreams.”

To właśnie społeczność graczy testujących tytuł jest kluczowym elementem całego procesu sprawdzania produkcji. Mamy bowiem tutaj do czynienia z gronem ludzi pozytywnie nastawionym do współpracy oraz wzajemnej pomocy. Jak podkreślono, testerzy gry to niejednokrotnie bardzo utalentowane osoby, które w niedługim czasie mogą odnieść sukces w branży gier:

„Jestem przekonany, że teraz w społeczności Dreams znajdą się ludzie, którzy w przyszłości staną się sławni. Nie mam co do tego wątpliwości. Połowa ludzi pracujących w Media Molecule została wyrwana na przykład ze społeczności LittleBigPlanet.”

Media Molecule mówi również o aktualizacji  oczekiwanego wsparcia dla PlayStation VR, które najprawdopodobniej jest już testowane wewnętrznie. 

Źródło: https://wccftech.com/media-molecule-dreams-going-as-good-as-we-could-hope/

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment wczesny dostęp