Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2019 14:01
Wolfenstein Youngblood dziewczyny
506V

Wolfenstein: Youngblood ulepszony na premierę. Sterownik zadba o jakość rozgrywki

Już w najbliższy piątek ruszymy na podbój Paryża, więc NVIDIA jeszcze przed premierą przygotowała nową aktualizację Game Ready przygotowującą graczy na doznania z Wolfenstein: Youngblood. Poznajcie szczegóły.

Posiadacze kart graficznych GeForce mogą już dzisiaj przygotować swój sprzęt na piątkową premierę Wolfenstein: Youngblood. NVIDIA opublikowała nowy sterownik dedykowany produkcji MachineGames – klienci mogą liczyć na płynniejszą rozgrywkę. Aktualizacja oferuje także optymalizacje dla gier Madden NFL 20 oraz Wolfenstein: Cyberpilot.

Firma jednocześnie przypomina o najnowszej promocji – karty graficzne GeForce RTX 2080 SUPER są już dostępne w sklepach na całym świecie i także najnowsze modele biorą udział w ciekawej promocji. Gracze wybierając modele GeForce RTX, jak i komputery stacjonarne oraz laptopy w nie wyposażone, otrzymają dwie gry: Control oraz Wolfenstein: Youngblood.

Na zakończenie warto wspomnieć, że trzy kolejne monitory zaliczyły testy zgodności z techniką G-SYNC. Do wyświetlaczy posiadających certyfikat G-SYNC Compatible dołączyły monitory AOC AG272FCX6, AOC AG272FG3R oraz HP 24X.

Wkrótce powinniśmy otrzymać konkretną prezentację ray tracingu w Wolfenstein: Youngblood – gra to jeden z tytułów, który w okolicach premiery otrzyma łatkę pozwalającą zakosztować w nowej technologii.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda MachineGames Wolfenstein: Youngblood