Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2019 13:05
Sługi wojny
749V

Sługi wojny. Zwiastun thrillera z gwiazdą filmów Patryka Vegi

Piotr Stramowski, który zdobył popularność dzięki filmom Patryka Vegi wciela się tym razem w głównego bohatera thrillera "Sługi wojny".

"Sługi wojny" to nowy film reżysera Mariusza Gawrysia, autora "Sztuki masażu" i "Sług bożych".

Film opowiada o śledztwie komisarza Samborskiego, w którego wciela się Piotr Stramowski. Policjant zajmuje się sprawą zabójstwa profesora Abramskiego, specjalisty w dziedzinie transplantologii.

Jak łatwo się domyślić sprawa ma drugie dno, a komisarz Samborski wraz z towarzyszącą mu policjantką, w którą wciela się Maria Kania, wplątuje się w grubsze problemy.


Data premiery "Sługi wojny"

Premiera filmu odbędzie się już 23 sierpnia 2019 r.. Czy zwiastun tego sensacyjnego thrillera was przekonuje? Dajcie znać w komentarzach.

Poniżej znajdziecie oficjalny opis filmu od dystrybutora:

"Pilnie strzeżona tajemnica wojskowa, niewyjaśnione morderstwa i policyjny duet, który nie cofnie się przed niczym, by zapobiec katastrofie. Wszystko to w najnowszym filmie sensacyjnym twórców hitu „Sługi boże” w reżyserii Mariusza Gawrysia. W rolach głównych: gwiazda filmów Patryka Vegi – Piotr Stramowski („Kobiety mafii”, „Botoks”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Maria Kania („Atak paniki”) i Paweł Królikowski („Pitbull. Nowe porządki”, „Belfer”). Film został wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Fabularnych i Dokumentalnych – producenta hitów: „7 uczuć”, „Karbala” i „Róża”. Wyścig z czasem, od którego zależą losy Polski – właśnie się zaczął!".

Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Jest jasne, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski, ksywa „Sambor” (Piotr Stramowski). Na miejscu policjant dowiaduje się, że będzie zmuszony poprowadzić śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą (Maria Kania). Mimo początkowych uprzedzeń, para policjantów tworzy niezawodny duet. Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

Źródło: YouTube

Tagi: film Patryk Vega polska sługi wojny