Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2019 21:37
THe Boys od Amazonu
1155V

The Boys na ostatnim zwiastunie. Superbohaterowie ruszają do akcji

W najbliższy piątek odbędzie się premiera „The Boys” i z tej okazji mamy szansę spojrzeć na ostatni zwiastun oczekiwanego przez wielu serialu. Amazon pokazuje superbohaterów dla dorosłych.

„The Boys” to serial przygotowany na podstawie kultowego komiksu stworzonego przez Gartha Ennisa (scenariusz) oraz Daricka Robertsona (rysunki). Duet wykreował podstawy, z których skorzystali Evan Golberg i Seth Rogen podczas kreowania produkcji podzielonej na odcinki.

Tytułowi „The Boys” to specjalna grupa superbohaterów, która została powołana przez rząd, ponieważ w wykreowanym świecie wiele osób obdarzonych mocami nie zwraca uwagi na swoje poczynania i potrafi zrobić więcej złego niż dobrego. To właśnie z tego powodu specjalna jednostka ma za zadanie sprawdzać działalność herosów.

Pierwszy sezon zbiera dobre oceny (średnia na poziomie 73%), a Amazon jeszcze przed zapoznaniem się z opiniami zamówił kontynuację „The Boys”. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w nowej przygodzie pojawi się Stormfront – w komiksach tą postacią jest mężczyzna, a w serialu Aya Cash wcieli się w bohatera.

Warto sprawdzić:

Tagi: amazon amazon prime serial the boys trailer zwiastun