Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2019 16:18
ASUS ROGE PHONE 2 Tył
1139V

ASUS ROG Phone 2 najpotężniejszym smartfonem dla graczy. Poznajcie szczegóły

ASUS wrzucił na rynek drugi smartfon z serii ROG. ASUS ROG Phone 2 może okazać się sporą przyjemnością dla graczy, którzy nie muszą martwić się o budżet na nowe zabawki i uwielbiają korzystać z wyjątkowo mocnych sprzętów.

ASUS ROG Phone nie podbił rynku, ale najwidoczniej osiągnął rezultat, który skłonił producenta do zainwestowania w rozwój serii. ASUS ROG Phone 2 trafił właśnie do sprzedaży i urządzenie zostało wycenione na 899 dolarów – zainteresowani zapłacą około 3400 zł.

Dużo? Niby tak, niby nie, bo ASUS akurat w tym wypadku nie oszczędza na podzespołach. Sprzęt został wyposażony w niezwykle wydajny procesor Snapdragon 855+ - jest to najlepsza opcja dla smartfonów wyposażonych w Androida.

Taka moc jest potrzebna, ponieważ urządzenie ma zachwycać obrazem – 6,6-calowy AMOLED FHD o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz ma zapewnić wybitną rozgrywkę we wszystkie aktualnie wydane i przyszłe tytuły. Urządzenie korzysta jeszcze z 12 GB pamięci RAM, a pliki zapiszemy na 512 GB pamięci wewnętrznej.

Producent wychwalając swoją platformę wspomina o siedmiogodzinnej zabawie w najlepsze tytuły – takie atrakcje zaoferuje akumulator o pojemności 6000 mAh z opcją szybkiego ładowania (30WQ). W dostarczeniu oczekiwanego doświadczenia pomoże dopracowany system chłodzenia, który zadba o odpowiednie schłodzenie nawet w momencie ekscytujących pojedynków.

Zdjęcia w tym wypadku wykonamy za pomocą trzech aparatów (główne 48 Mpix i 13 Mpix oraz selfie 13 Mpix), a warto zwrócić uwagę, że ASUS postawił na staroszkolną ramkę. Klienci mogą ponownie (jak w przypadku pierwszego modelu) sięgnąć po akcesoria – wszystko zobaczycie na materiałach.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.theverge.com/2019/7/22/20703417/asus-rog-phone-2-announced-specs-features-release-date

Tagi: asus rog asus rog phone asus rog phone 2