Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2019 17:51
Brad Pitt Ad Astra
691V

Ad Astra na zwiastunie. Brad Pitt próbuje uratować swojego ojca

20th Century Fox opublikowało drugi zwiastun „Ad Astra”. Intrygująca historia o astronaucie wygląda coraz lepiej. Zobaczcie zwiastun wprowadzający do opowieści, w której Brad Pitt będzie musiał podjąć kilka trudnych decyzji.

Brad Pitt systematycznie występuje w kapitalnych produkcjach i „Ad Astra” ma szansę zaskoczyć sympatyków thrillerów science-fiction. Najnowszy materiał zapowiada opowieść, w której Roy McBride (Pitt) dowiaduje się, że jego ojciec mógł przeżyć samotną misję na Neptun. W rolę McBride'a seniora wcieli się Tommy Lee Jones, który również miał okazję wystąpić w kilku hitach.

Za „Ad Astra” odpowiada w roli reżysera James Gray („The Lost City of Z”, „The Immigrant”, „Two Lovers”), który miał okazję współpracować nad historią z Ethanem Grossem (trzy sezony serialu „Fringe”).

Trudno aktualnie powiedzieć, czy „Ad Astra” osiągnie duży sukces, ale 20th Century Fox w bardzo dobry sposób promuje opowieść – niby oglądamy już drugi zwiastun, jednak wciąż pojawia się wiele pytań, na które aktualnie nie możemy odpowiedzieć.

Polska premiera „Ad Astra” odbędzie się 18 września.

Polecamy:

Tagi: ad astra brad pitt film trailer zwiastun