Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.07.2019 17:01
Samsung Galaxy Note 10
954V

Za szybkie ładowanie w Samsungu Galaxy Note 10 Plus zapłacimy dodatkowo

Ostatnio informowaliśmy Was o wysokiej cenie, jaką Samsung będzie żądał za Galaxy Note 10 oraz Galaxy Note 10 +. Okazuje się, że pomimo niemałych pieniędzy, jakie producent chce za nowy telefon, za niektóre dodatki będziemy musieli zapłacić dodatkowo. 

Samsung Galaxy Note 10 jest jedną z głośniejszych premier, jakie szykują się na rynku smartfonów. I choć ta odbędzie się dopiero 7 sierpnia, to z wielu źródeł napływają już choćby informacje o cenie za nowego Note'a. Ta ma wynosić około 999 euro za standardową wersję oraz 1149 euro za edycję z "plusem". Niestety, w cenie tej nie znajdziemy wszystkiego, czego byśmy oczekiwali.

Samsung Galaxy Note 10 odstraszy ceną. Szczegóły wyciekły do Sieci

Standardowy Samsung Note 10 nie posiada popularnego ostatnimi czasy wsparcia dla superszybkich ładowarek (45W), w przeciwieństwie do swojego większego brata. Jeżeli więc zdecydujemy się na model 10+, będziemy mogli cieszyć się z ładowania naszego telefonu urządzeniem o mocy 45W. Jest to mocny punkt w przypadku tak dużego urządzenia jak nowy Samsung. Niestety, producent wyszedł ponoć z założenia, że jeżeli naprawdę zależy nam na tej funkcji, to będziemy skorzy wydać dodatkowe pieniądze. Sama ładowarka to koszt 50 euro. Według informacji, jakie krążą po sieci, decyzja ta jest podyktowana niechęcią do windowania i tak już wysokiej ceny. Koreańska firma miała wyjść z założenia, że dla większości klientów adapter o mocy 25 W będzie wystarczający.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.techspot.com/news/80972-galaxy-note-10-reportedly-support-45w-fast-charging.html

Tagi: fast charge Samsung Galaxy Note 10 samsungs