Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2019 14:07
Stranger Things 3 ekipa
6028V

Stranger Things 4 z pierwszymi szczegółami. Netflix ma wkrótce zapowiedzieć serial

Netflix zamierza rozwijać serię Stranger Things. Według najnowszych doniesień firma wydała już zgodę na przygotowanie czwartego sezonu i wkrótce otrzymamy oficjalną zapowiedź nowej historii. W Sieci pojawiły się pierwsze informacje o projekcie.

Netflix świętował już rekordowe zainteresowanie Stranger Things 3, więc zamówienie kolejnego sezonu od początku było tylko kwestią czasu. Według dziennikarzy Production Weekly, firma już wydała oficjalną zgodę na przygotowanie nowej opowieści i wkrótce mamy otrzymać pełną zapowiedź.

Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ Netflix faktycznie nie zamierza czekać – prace na planie czwartego sezonu ruszą podobno w październiku 2019 roku! W tej sytuacji serial może powrócić na serwery jeszcze pod koniec przyszłego roku.

Już wcześniej twórcy potwierdzili, że mają koncepcję na czwarty sezon i pozostaje teraz tylko dograć drobne szczegóły przygody. Aktorzy są podobno bardzo podekscytowani pomysłami oraz nowymi opcjami – jednym z planów jest zaoferowanie większej historii, która śmiało wykroczy poza Hawkins.

Bracia Duffer mają skupić się na fabule, a jednocześnie podczas wydarzeń zostaną rozbudowane wszystkie wątki rozpoczęte w trzecim sezonie – autorzy zamierzają zadbać o każdy szczegół historii.

Zobacz także:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/stranger-things-odnowione-juz-na-czwarty-sezon-kiedy-rusza-zdjecia

Tagi: Netflix stranger things Stranger Things 4

Nie przegap