Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2019 20:06
Wiedźmin 3 Dziki Gon
8521V

Wiedźmin 3 wygląda olśniewająco. HD Reworked Project w wersji 10.0 robi wrażenie

Wiedźmin 3: Dziki Gon od premiery wyglądał kapitalnie, ale niektórzy sympatycy modyfikacji małymi krokami upiększają grę CD Projekt RED. Najnowsza wersja HD Reworked Project wygląda kapitalnie i pokazuje ogrom pracy włożonej przez autora.

O HD Reworked Project mieliśmy okazję wspominać na portalu kilkukrotnie. Jest to modyfikacja do Wiedźmin 3: Dziki Gon, która odświeża produkcję CD Projekt RED. HalkHoganPL pracuje nad odpicowaniem przygody Geralta od listopada 2015 roku.

Na wersję 10.0 fani modów czekali od dawna, jednak możemy mieć pewność, że było warto. Twórca przygotował tekstury o bardzo wysokiej jakości, zadbał o ostrość, ale jednocześnie nie zmiażdży sprzętów graczy przez niedopracowaną optymalizację. Mod podkręca LOD, w grze natraficie na kilka potrzebnych przeróbek, jednak HalkHoganPL podkreśla – każdy element został przygotowany z dbałością o oryginalną wizję artystyczną CD Projekt RED.

W HD Reworked Project odświeżono niemal wszystko – środowisko, tereny, budynki, skały, wodę, roślinność, postacie niezależne oraz zwierzęta... W sumie najlepszym potwierdzeniem tych słów jest poniższy materiał.

Z mojej strony mogę powiedzieć tylko: gratulacje! HD Reworked Project to kapitalna praca, do której wszystkich zachęcam. W sumie twórczość HalkHoganPL zachęciła mnie do ponownego odświeżenia Wiedźmina...

HD Reworked Project pobierzecie ze strony Nexusmods.com.

Więcej o Wiedźminie: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap