Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 20:23
PlayStation zaoferuje Mystery Boxy. Pudełka za około 226 zł
9774V

PlayStation zaoferuje Mystery Boxy. Pudełka za około 226 zł

Sony przygotowało kolekcjonerskie zestawy, które będą dostępne na zbliżającym się Comic-Conie w San Diego. Paczka przyjemności powinna trafić w gust największych sympatyków marki PlayStation.

Sony wpadło na ciekawy pomysł. Firma zamierza wykorzystać swoje produkty i wrzucić je do Mystery Boxów. Pierwsza seria pudełek trafi do sprzedaży podczas San Diego Comic-Con, ale możemy mieć nadzieję, że Japończycy zaoferują podobne przyjemności dla graczy z innych krajów.

Idea Mystery Boxów jest prosta – gracz kupuje pudełka pełne niespodzianek. Co znajdzie się w pakietach od Sony? Firma nie mówi wprost, jednak wiele na to wskazuje, że możemy liczyć na koszulki, breloczki, czy też gadżety związane z marką PlayStation.

Mystery Box PlayStation został wyceniony na 60 dolarów, jednak firma podkreśla, że wartość każdego pudełka wyniesie 90 dolarów. W każdym dniu Comic-Conu zostanie wrzucony do sprzedaży nowy box z własną i limitowaną zawartością – gracze mogą zdobyć z paczek 25 rzeczy.

Jest to na pewno ciekawa opcja, która oczywiście, ze względu na markę PlayStation, została porównana do Loot Boxów... Choć akurat mam wrażenie, że Sony nie męczy graczy nadmierną liczbą skrzynek.

Sony Myster Box PlayStation

Więcej o działaniach Sony:

Źródło: https://www.gameinformer.com/weird/2019/07/16/sony-is-bringing-loot-boxes-to-san-diego-comic-con

Tagi: mystery box playstation sony