Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2019 10:33
wolfenstein youngblood
532V

Wolfenstein: Youngblood i Wolfenstein: Cyberpilot w złocie

Bethesda potwierdziła zakończenie prac nad Wolfenstein: Youngblood i Wolfenstein: Cyberpilot. Chociaż najpewniej ostatnie szlify do historii córeczek Blazkowicza trwają, możemy mieć pewność, że obydwie gry zadebiutują w terminie.

Wolfenstein: Youngblood zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu oraz komputerach osobistych, natomiast Wolfenstein: Cyberpilot zostało przygotowane dla gogli wirtualnej rzeczywistości, na konsoli Sony i PC . Tytuły zapowiadają się całkiem ciekawie. Przygody sióstr Blazkowicz bowiem jako pierwsza w serii część będą do ogrania w kooperacji, a w Cyberpilot zanurzymy się w wirtualnej rzeczywistości Francji lat 80.

Pierwsze wrażenia z Wolfenstein: Youngblood

Jak potwierdziła Bethesda, finalne kody obydwóch pozycji wylądowały już w tłoczni, więc możemy mieć pewność, że zgodnie z planami zapoznamy się z kolejnymi historiami osadzonymi w alternatywnym, nazistowskim świecie. Premiera 26 lipca.

Wolfenstein: Youngblood przedstawia postacie dwóch sióstr Jessici oraz Sophii, córek Blazkowicza, które po informacjach o pobycie ich zaginionego ojca we Francji, ruszają z odsieczą. Młoda krew zmierzy się nie tylko z nazistowskimi parszywcami, ale i własnymi osobistymi problemami. W tym przypadku Machine Games stawia na nieliniową fabułę.

W Wolfenstein: Cyberpilot wejdziemy w buty hakera, który w latach 80. wspomaga paryski ruch oporu w walce z nazistami. Pozycja od podstaw została przygotowana z myślą o technologii VR.

Czekacie na obydwa tytuły z uniwersum Blazkowicza?

O Wolfenstein: Youngblood przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://www.psu.com/news/wolfenstein-youngblood-and-cyberpilot-have-both-gone-gold/?fbclid=IwAR3KhY_NSXTd-zCvunO-eBhUX6ND9vaMmhLoKW_oWE5w33e7nzn-1ptqn_o

Tagi: Bethesda MachineGames premiera Wolfenstein: Youngblood złoto

Nie przegap