Wolfenstein: Cyberpilot

Wolfenstein: Cyberpilot

5,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.0
PS4 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
MachineGames
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
26.07.2019
Europa:
26.07.2019
Polska:
26.07.2019
Producent:
MachineGames
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
26.07.2019
Europa:
26.07.2019
Polska:
26.07.2019

Wolfenstein: Cyberpilot - opis gry

Wolfenstein: Cyberpilot to strzelanina FPP wyprodukowana przez studio MachineGames i wydana przez Bethesda Softworks. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

Cyberpilot spin-off serii Wolfenstein, a konkretnie jej nowszych odsłon autorstwa studia MachineGames. Gra rozgrywa się dokładnie w tym samym świecie, w którym nazistom udało się wygrać II wojnę światową. Tym razem jednak nie wcielamy się ani w B.J. Blazkowicza, ani w jego córki, tylko w członka francuskiego ruchu oporu, który zdobywa dostęp do centrum dowodzenia, które pozwala mu przejmować kontrolę nad sprzętem należącym do armii nieprzyjaciela. I, co z tym idzie, czynić w jej szeregach spustoszenie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas rozgrywki staramy się wypełnić różne misje. W ich trakcie przejmujemy kontrolę nad jedną z trzech maszyn należących do nazistów. Jest to mechaniczny pies Panzerhund, który dysponuje miotaczem płomieni potrafi szarżować; dron zdolny hakować komputery, używać kamuflażu i razić przeciwników prądem oraz Zitadelle, wielki dwunożny robot, który na wyposażeniu ma karabin maszynowy, wyrzutnię rakiet i może korzystać z fali uderzeniowej ogłuszającej nieprzyjaciół.

W odróżnieniu od wielu strzelanin zaprojektowanych z myślą o VR w Wolfenstein: Cyberpilot dysponujemy swobodą ruchów. Przez lwią część czasu eliminujemy nazistów, ale od czasu do czasu gra przedstawia też inne wyzwania, np. skradanie (kierujemy wówczas dronem, a jeden udany przeciwnika równoznaczny jest z kopnięciem w kalendarz) czy hakowanie komputerów (mamy w takim przypadku do czynienia z nieskomplikowaną minigrą).

Kampania gry składa się w sumie z czterech misji, których przejście zajmuje kilka godzin. Dostępne są trzy poziomy trudności. 

Wideo - Wolfenstein: Cyberpilot

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper