Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2019 11:25
flinstonowie reboot
1346V

Flinstonowie w wersji dla dorosłych. Powstaje nowa animacja

Warner Bros. kontynuuje odświeżanie klasycznych tytułów. Tym razem poznamy nowe przygody jaskiniowca Freda. Rozpoczęto już prace nad rebootem serialu Flinstonowie – animacja zostanie przygotowana z myślą o dorosłych widzach.

Pierwotnie seria opowiada o perypetiach jaskiniowca Freda i jego żony Wilmy, oraz ich sąsiadów Barney'a i Betty – „nowoczesnych” rodzin z epoki kamienia łupanego. Serial był produkowany przez studio Hanna Barbera w latach 1960- 1966.

„Falcon i Zimowy żołnierz” z historią od twórcy Johna Wicka

Serial, nad którym prace już się rozpoczęły, zostanie wyprodukowany przez Warner Bros. Animations we współpracy z Elizabeth Banks Producing. Warner Bros. jest w posiadaniu praw do serii - od 2001 roku, po śmierci jednego z twórców, Williama Hanna, a to za sprawą przejęcia studia.

Jak na razie nie znamy żadnych szczegółów, jednak w oficjalnym opisie produkcji zostało zaznaczone, że będzie to animowany serial komediowy dla dorosłych, bazujący na bohaterach z "The Flinstones".
Można podejrzewać, że animacja trafi do oferty platformy HBO Max, które jest miejscem docelowym produkcji WarnerMedia.

"Flinstonowie" to animowany serial dla dzieci cieszący się ogromną popularnością - oprócz 6 sezonów serialu, powstawały liczne animowane filmy pełnometrażowe (jak chociażby "Człowiek zwany Flinstonem" czy "Flinstonowie: Wielkie Łubu- Dubu"), spin- offy (np. "Nowe przygody Freda i Barniego", "Jaskiniątka") oraz filmy fabularne - "Flinstonowie" z 1994 roku i "Flinstonowie: Niech żyje Rock Vegas!" z 2000 roku.

Źródło: https://deadline.com/2019/07/the-flintstones-animated-series-reboot-warner-bros-animation-elizabeth-banks-1202645055/?fbclid=IwAR3iBgO6-nQQtkL1Fatkke2PblpjlhSI93RXYW6N5c0KyMAdITeO_gfFJyI

Tagi: Flinstonowie reboot serial dla dorosłych Warner Bros.