Iza Łęcka Iza Łęcka 11.07.2019 10:25
Monster Hunter World: Iceborne HUB
469V

Monster Hunter World: Iceborne na kapitalnym zwiastunie. Capcom pokazuje nowości

Łowcy muszą szykować się na ogrom nowości przygotowanych przez Capcom dla Monster Hunter World. Najnowszy dodatek będzie wielkim doświadczeniem, które pozwoli nam zmierzyć się z kolejnymi bestiami, ale również spędzić miło czas w specjalnych HUB-ach. Zobaczcie materiały z gry.

Monster Hunter World to największy sukces w historii Capcomu. Gra pobiła wszelkie rekordy notując wyjątkowy start i ustanawiając rekordową liczbę sprzedanych egzemplarzy. Nic więc dziwnego, że Japończycy rozwijają przygodę przez wielki dodatek.

Film Monster Hunter na pierwszej zajawce. Fani nagrali materiał

Monster Hunter World: Iceborne zostało zaprezentowane na kolejnym zwiastunie, a jednocześnie Japończycy opublikowali dziennik, na którym opowiadają o nowościach. Gracze muszą przygotować się na sporo atrakcji.

Już wcześniej deweloperzy potwierdzili, że tym razem otrzymamy dostęp do zupełnie nowej lokacji, która będzie przepełniona kolejnymi stworami. Teraz mamy okazję spojrzeć na mały pokaz nowego HUB-a, w którym wymienimy się poradami dotyczącymi misji lub przygotujemy się na kolejne wyzwania.

Warto zwrócić uwagę, że Capcom sięga po znane bestie – studio właśnie zapowiedziało powrót Brachydiosa, którego możecie kojarzyć z Monster Hunter 3 Ultimate. Jest to przedstawiciel gatunku Brute Wyverns – stwór to nielatająca wiwerna, której ciało jest dość nieporęczne.

Więcej o Monster Hunter World: Iceborne przeczytacie poniżej:

Tagi: Capcom Monster Hunter World: Iceborne Master Edition

Nie przegap