Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.07.2019 11:39
Stranded Sails
1058V

Stranded Sails wygląda pięknie. Fuzja Zeldy, Harvest Moon i Stardew Valley z terminem premiery

Kolejni deweloperzy próbują naśladować Nintendo, odtwarzając niesamowity klimat przygody z marki The Legend od Zelda. Tym razem pora na ekipą Lemonbomb, która przedstawia Stranded Sails.

Stranded Sails to nie tylko kolejna kopia kultowej Zeldy. Deweloperzy zrobili tu coś więcej - przyszykowali również motywy znane z gier farmerskich/rolniczych, takich jak Harvest Moon czy Stardew Valley.

Prezes Nintendo o losach 3DS po premierze Switch Lite

Wygląda to pięknie w akcji na pierwszym zwiastunie, łącząc celshadingowa estetykę z bardzo obiecująco wyglądającym gameplayem. Jak widać w trailerze nie brakuje tu motywów rolniczych, ale przy tym walki i eksploracji. Można powiedzieć, że już wcześniej takie motywy serwowały gry bazujące na marce Harvest Moon, ale w przypadku Stranded Sails wygląda to naprawdę sympatycznie i mimo wszystko oryginalnie. Co ważne - świat w grze ma otwarty charakter. To cały archipelag wysp oddany do eksploracji.

Co z tego wyjdzie przekonamy się już w październiku 2019 r. Premiera Standed Sails odbędzie się na PS4, XOne, PC i Switch.

Switch Lite to jedyny nowy hardware Nintendo w 2019 r.

Tagi: harvest moon stranded sails strandedsails zelda