Iza Łęcka Iza Łęcka 11.07.2019 07:30
Żołnierz Call of Duty: Modern Warfare 2019
1946V

Call of Duty: Modern Warfare otrzyma nowy tryb Gunfight. Dzisiaj odbędzie się prezentacja

Infinity Ward ma kilka niespodzianek związanych z tegorocznym Call of Duty - pierwsza zostanie ujawniona dzisiaj. Trener OpTiC Gaming będzie miał przyjemność pokazać Gunfight – zupełnie nowy tryb w multiplayerze Call of Duty: Modern Warfare.

Od kilku tygodni pojawiają się przecieki dotyczące pokazu Call of Duty: Modern Warfare. Dzisiaj w końcu zobaczymy czysty gameplay i nie będzie to zwykła prezentacja. Trener OpTiC Gaming pokaże światu Gunfight.

Call of Duty: Modern Warfare „nie dla ludzi o słabych nerwach”. Infinity Ward stawia na eksplorację

Gunfight to zupełnie nowy tryb w rywalizacji sieciowej Call of Duty: Modern Warfare. Infinity Ward zdecydowało się na stworzenie rywalizacji dwóch na dwóch i właśnie dzisiaj odbędzie się ujawnienie rozgrywki.

Będzie to pierwszy pokaz gameplayu z Call of Duty: Modern Warfare, więc nie możecie tego przegapić – wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, ale trudno aktualnie potwierdzić, na jak długie show możemy liczyć.

Jedno jest pewne – Infinity Ward rozpoczyna konkretną promocję tegorocznej odsłony Call of Duty. Bardzo długo czekaliśmy na ten dzień, jednak w kolejnych tygodniach powinniśmy spojrzeć na następne fragmenty z oczekiwanego shootera.

Na początku informacją podzielił się TeeP:

A po chwili wiadomość potwierdziło także Infinity Ward. Studio zapowiada szybką rozgrywkę w wariancie dwóch na dwóch:

Więcej o Call of Duty: Modern Warfare przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Activision Activision Blizzard call of duty 4: modern warfare Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward