Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2019 22:10
Mamusie bez synusiów Netflix
815V

Mamusie bez synusiów na Netflix. Zwiastun nowej komedii

Netflix rozpoczyna promocję sierpniowych produkcji. W przyszłym miesiącu zobaczymy między innymi „Mamusie bez synusiów” i film został przedstawiony na pierwszym zwiastunie.

Netflix systematycznie wrzuca na serwery świetne seriale, jednak filmy są wciąż dużym problemem streamingowego giganta. Firma walczy o uwagę widzów oferując kolejne produkcje i najnowszą ciekawostką jest „Mamusie bez synusiów”.

Trzynaście powodów 4 powstanie? Netflix będzie kontynuował znany serial

„Mamusie bez synusiów” trafi na Netflix już 2 sierpnia – jeśli dobrze kojarzę, to jest to pierwsza produkcja z przyszłego miesiąca promowana przez korporację. Na dobry początek możemy zapoznać się ze zwiastunem.

„Trzy znające się od dawna przyjaciółki — Carol (Angela Bassett), Gillian (Patricia Arquette) i Helen (Felicity Huffman) — czują się zapomniane i odsunięte na boczny tor. Wyruszają więc do Nowego Jorku, aby odnowić kontakt ze swoimi dorosłymi synami i spędzić z nimi trochę czasu. Podczas podróży zauważają jednak, że nie tylko ich pociechy potrzebują zmiany. Nabierają też zupełnie innej perspektywy na swoje relacje z dziećmi, przyjaciółmi, małżonkami, a przede wszystkim — odkrywają siebie na nowo.”

Opowieść zapowiada się na typową komedię, jednak warto zwrócić uwagę na trzy główne bohaterki. Angela Bassett (seria „American Horror Story”, „Czarna Pantera”), Patricia Arquette („Zagubiona autostrada”, „Boyhood”) oraz Felicity Huffman („Gotowe na wszystko”, „Twarda sztuka”) to trzy znane aktorki, które mogą zagwarantować przyjemną zabawę.

Przeczytajcie nasze recenzje: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mamusie bez synusiów Netflix serial trailer zwiastun