Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2019 10:21
Batman Arkham Collection
1992V

Batman Arkham Collection potwierdzone tylko dla Europy. Niedostępny wcześniej kostium w pakiecie

W weekend informowaliśmy was o przecieku ze sklepu Amazon, w którym pojawiła się oferta sprzedaży Batman Arkham Collection na PS4 i XOne. Pora na konkrety na ten temat.

Amazon zdążył już usunąć ofertę zamówień przedpremierowych Batman Arkham Collection na PS4 i XOne. Jak łatwo się domyślić, ogłoszenie sklepu nie było fałszywe. Szef działu marketingu z zespołu Rocksteady potwierdził już, że gracze w Europie otrzymają rzeczoną kompilację trzech odsłon serii, czyli Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight. W pakiecie nie pojawi się niestety Batman: Origins.

Nie żyje autor muzyki do marki Metal Gear

Pracownik Rocksteady napisał na swoim Twitterze, że w pakiecie Batman Arkham Collection na PS4 i XOne znajdziemy kostium Earth 2 Dark Knight, czyli skórkę, która nie była wcześniej oferowana w Europie. Dopiero na początku 2020 roku gracze z reszty regionów będą mogli pobrać gratisowo Earth 2 Dark Knight posiadając Batman Arkham Collection.

Pracownik Rocksteady podkreślił też, że motywy ekskluzywne dla PS4 i XOne utrzymają status wyłączności dla danej platformy w zapowiedzianej Kolekcji. Deweloperzy nie mają też planów wydania graficznej aktualizacji dla PS4 Pro/Xbox One X.

Batman Arkham Collection trafi na europejski rynek, w wersji na PS4 i XOne, już we wrześniu 2019 r.


Deals with Gold. Nowa oferta

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2019/07/08/batman-arkham-collection-confirmed-release-date/

Tagi: Batman Batman Arkham Collection Rocksteady

Nie przegap