Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 22:45
Sekretna Obsesja  Netflix
1154V

Sekretna Obsesja na Netflix. Thriller zaprezentowany na zwiastunie

Netflix jeszcze w lipcu zaoferuje szerokiej publiczności kolejny film. Pierwszy zwiastun „Sekretnej Obsesji” zdradza naprawdę wiele, ale możemy mieć nadzieję, że Peter Sullivan ma kilka asów w rękawie.

19 lipca odbędzie się premiera dramatu-thrillera „Sekretna Obsesja”. Jest to oryginalna produkcja Netflixa, która została wyreżyserowana przez Petera Sullivana – twórcę możecie kojarzyć z „Świąteczna randka”, „Bez śladu”, „Nawiedzona znaleziona”, „Niebezpieczny intruz”. Amerykanin miał jeszcze okazję pracować nad scenariuszem do omawianego filmu – w tym wypadku korzystał z pomocy Kraiga Wenmana („Prześladowca”, „Strzeż się sąsiada”, „Przebiegła gra”).

Wiedźmin od Netflix na torrentach. Fani mają nietypowy plan

W „Sekretnej Obsesji” poznamy Jennifer, która na początku przygody wpadnie pod samochód – jej obrażenia są na tyle silne, że kobieta traci pamięć i następnie musi walczyć o swoje wspomnienia. Brzmi bardzo zwyczajnie? Taką fabułę widzieliśmy już w kilku filmach i dość niespodziewanie Netflix na pierwszym zwiastunie pokazuje w zasadzie... Cały film.

Mam szczerą nadzieję, że jest to specjalna zagrywka, a główna opowieść skrywa wiele mocnych niespodzianek, jednak przynajmniej aktualnie widząc poniższy trailer mam poczucie, że autorzy streścili w zasadzie całą historię. W tej sytuacji – jeśli macie ochotę na taką zapowiedzianą wyżej historie, to nie oglądajcie poniższego zwiastuna...

Polecamy nasze recenzje: 

Tagi: netflix sekretne obsesja trailer zwiastun