Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2019 11:14
mulan twarz
699V

Film Mulan porównany z oryginałem. Posłuchajcie polskiego dubbingu

Zapowiedź filmowej wersji „Mulan” rozgrzała fanów historii chińskiej dziewczyny, która broni honoru rodziny. Jak prezentują się urywki z filmowej wersji w nawiązaniu do animowanego pierwowzoru z 1998 roku? Sprawdźcie z nami.

„Mulan” zadebiutuje w kinach 27 marca 2020 roku. Produkcja bazuje na filmie animowanym z 1998 roku, który odniósł niesamowity sukces (film uzyskał dochód z biletów na poziomie ponad 304 milionów dolarów). Była to pierwsza animacja Disneya, której akcja rozgrywa się na Dalekim Wschodzie. Przedstawia historię Mulan - Chinka, by ratować honor rodziny, pod przebraniem mężczyzny, łamie z tradycją i wyrusza na wojnę.

Pierwsza zapowiedź filmu "Mulan" od Disneya

Redakcja IGN dokonała porównania pierwowzoru z najświeższym materiałem. Nie słabną bowiem pytania o brak smoka Mushu w zapowiedzi. Jak więc wyglądać będzie filmowa odsłona "Mulan"? W zamieszczonym filmiku, twórcy dokładnie odnoszą się do scen z animowanej wersji. Oczywiście w najnowszej zapowiedzi niezwykłe wrażenie sprawiają sceny walki, których może nie brakować w filmie. 

W prezentowanym trailerze w polskiej wersji językowej możemy zapoznać się z dubbingiem w bardzo przyjemnej wersji. Posłuchajcie zajawki historii Mulan.

Źródło: Youtube.com

Tagi: animacja Disney mulan polski dubbing porównanie trailer