Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.07.2019 10:19
Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition zmierza na Nintendo Switch i PC
749V

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition zmierza na Nintendo Switch i PC

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition zostało zapowiedziane podczas Anime Expo 2019. Bandai Namco postanowiło wrzucić swój najlepszy projekt z uniwersum Digimonów na Nintendo Switch i PC.

Digimon Story: Cyber Sleuth liczy sobie już ponad 4 lata od oryginalnej premiery na PlayStation Vita, gdzie ekipa Media Vision pokazała konkurencji jak powinno się robić dobrego fabularnego jRPG-a w takim uniwersum jak to.

10 najlepszych "Symulatorów chodzenia"

Po tak długim czasie Bandai Namco w końcu zdecydowało się zebrać całą zawartość jaką wypuściło do rzeczonej przygody w świecie cyfrowych stworków i wypuścić tytuł na Nintendo Switch oraz pecety. W paczce znajdziecie podstawową wersję gry oraz dodatek Hacker's Memory, jaki rozszerza zabawę o kolejne kilkanaście godzin. 

Gra pozwala nam wybrać bohatera bądź bohaterkę, którą będziemy chcieli pograć, co ma wyłącznie kosmetyczny wpływ na fabułę. Oboje są bowiem hakerami-amatorami i podczas jednego ze spotkań w wirtualnym świecie, nasz podopieczny otrzymuje od tajemniczego jegomościa urządzenie zwane Digimon Capture pozwalające łapać tytułowe stworzenia. Całość jest tylko wstępem do znacznie większej intrygi, gdzie kluczowe okażą się nasze umiejętności zarówno bitewne jak i dedukcyjne.

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition zadebiutuje już 18 października 2019 roku!

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleuth Media Vision