Yo-kai Watch 4. Zapowiedziano wydanie gry na zachodzie

Gry
633V
Yo-kai Watch 4. Zapowiedziano wydanie gry na zachodzie
Kajetan Węsierski | 06.07.2019, 16:23

Yo-kai Watch 4 zadebiutował w Japonii w zeszłym miesiącu, a fani na zachodzie wciąż czekali na jakiekolwiek informacje odnośnie do lokalizacji. Twórcy gry wreszcie rozwiali wątpliwości. 

Seria Yo-kai Watch miała być konkurencją dla Pokemonów i początkowo była na dobrej drodze ku osiągnięciu celu. Niestety duże podobieństwo w założeniach rozgrywki nie pomogło, a dziś, poza Japonią, ostało się niewielu fanów gry od Level-5.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dwie godziny rozgrywki z Yo-kai Watch 4

Niemniej, seria wciąż ma oddane grono fanów, a ostatnia część, , została bardzo ciepło przyjęta w Japonii. Wielbiciele gry, spoza Kraju Kwitnącej Wiśni, wreszcie doczekali się ogłoszenia, o które tak długo prosili. Najnowsze "Yo-kai'e" zostaną wydane także na zachodzie! 

Oświadczenie wydał szef studia Level-5 podczas panelu na Anime Expo 2019, czym ucieszył zgromadzoną w Los Angeles publiczność. Niestety na informacji się skończyło. Nie dostaliśmy żadnej daty premiery, a zaprezentowane materiały pozostają tajemnicą, ponieważ podczas wystąpienia obowiązywał surowy zakaz nagrywania i robienia zdjęć. 

Pozostaje więc oczekiwać kolejnych informacji i czekać na premierę  w Europie. 

Źródło: Twitter

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper