Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2019 16:56
Wiedźmin RPG
5108V

Wiedźmin Easy Mode za darmo. Twórcy uczą podstaw

R. Talsorian Games zaprasza zainteresowanych do wypróbowania fragmentu Wiedźmina RPG. Gracze mogą nauczyć się podstaw, które mogą skłonić ich do sięgnięcia po pełne wydanie.

R. Talsorian Games wkrótce rozpocznie wielką promocję Cyberpunk RED, ale nie możemy zapomnieć o papierowym Wiedźminie. Firma przygotowała specjalne wydanie „Witcher: Easy Mode”, który pozwoli graczom zapoznać się z podstawami papierowego tytułu.

Wiedźmin RPG trafił do sprzedaży. Znamy cenę i datę premiery

Czy warto sięgać po pracę R. Talsorian Games? W sierpnie odbędzie się polska premiera podręcznika, a wcześniej mogliśmy zapoznać się z rodzimym starterem. Jeśli nawet w tej sytuacji nie jesteście przekonani do produkcji znanego producenta, to możecie spojrzeć na Easy Mode.

W Witcher: Easy Mode znajdziecie podstawowe informacje dotyczące zasad, początkowe scenariusze oraz karty sześciu bohaterów. Jest to oczywiście wstęp do całej rozgrywki, który może jednak sprawić, że sięgniecie po angielskie lub polskie wydanie.

W niedalekiej przyszłości powinny pojawić się kompletne recenzje rodzimej wersji – już wkrótce paczki z opasłymi tomiskami trafią do pierwszych klientów.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/07/the-creators-of-cyberpunk-2020-just-released-a-free-the-witcher-trpg/

Tagi: r. talsorian games wiedźmin rpg witcher witcher easy mode witcher rpg