Szpiedzy w studiu Square Enix

Wideo
554V
Szpiedzy w studiu Square Enix
Bartosz Dawidowski | 12.06.2010, 00:21

Niektóre redakcje pozwoliły już sobie na spekulacje na temat pojawienia się w Los Angeles Final Fantasy Versus XIII. Póki co Square Enix nie potwiedziło jednak tych pogłosek. Firma wypuściła za to nowy materiał o kreacji bohaterów w FFXIV.

Niektóre redakcje pozwoliły już sobie na spekulacje na temat pojawienia się w Los Angeles Final Fantasy Versus XIII. Póki co Square Enix nie potwiedziło jednak tych pogłosek. Firma wypuściła za to nowy materiał o kreacji bohaterów w FFXIV.xxxxx


Najświeższy filmik, udostępniony na oficjalnym kanale Square Enix na Youtube, pokazuje w zabawny (w zamierzeniach) sposób, jak odmienił się proces kreacji naszego awatara w beta wersji FFXIV. W 7 minutowym materiale filmowym dwójka "szpiegów" przybywa do studia Square Enix, by dowiedzieć się, jak postępują prace nad online'ową odsłoną flagowej serii tej firmy.

System tworzenia bohaterów przeszedł od wczesnej fazy alfa do bety. I oby nie była to ostateczna wersja, bo ilość opcji dopasowania powierzchowności awatara wydaje się dosyć uboga. Pewną grupę graczy zawieść może niemożliwość ustawienia wieku postaci czy przyklejenia garbatego nochala z purchawką. Wygląda na to, że nie będziemy mogli wykreować sobie np. pomarszczonej jak wyschnięta śliwka, starej wiedźmy. Wszyscy w świecie FFXIV będą młodzi i piękni? Na to się zanosi.
 

 

Źródło: własne

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper