Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 21:25
Cyberprank 2069 logo
4878V

Cyberprank 2069 zadebiutuje w lipcu. Pierwszy zwiastun RPG-a nowej generacji

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na brak informacji o Cyberpunk 2077, ale warto również poznać produkcję Cyberpath – już w lipcu zadebiutuje „RPG nowej generacji” od tego zespołu. Poznajcie Cyberpank 2069.

Cyberprank 2069 to RPG nowej generacji od studia Cyberpath. Gra zaprowadzi śmiałków do miasta przyszłości, którego mieszkańcy zostali zniewoleni przez rasę inteligentnych maszyn. W rezultacie Night City staje się cyberghettem i tylko główny bohater – zatwardziały gliniarz z przeszłości – może uratować ludzkość. Z tego powodu musimy stać się najbogatszym mieszkańcem miasta.

Nasze wrażenia z Cyberpunk 2077

Studio zapewni otwarty świat, słodką oprawę, przestronne miasto oraz cyberpunkowy styl. Za każdą misję zbierzemy punkty doświadczenia, a jednocześnie wzrośnie poziom cyberprzestępczości protagonisty. Heros otrzyma także wiele możliwości personalizacji, które będą podkreślać jego wysoki status.

Na zwiastunie zobaczycie nazwę „Cyberfuck 2069”, jednak deweloperzy na ostatniej prostej zdecydowali się dokonać małej korekty. Całość nadal wygląda jak żart, jednak może faktycznie w lipcu odbędzie się premiera takiej perełki? Zainteresowanych odsyłam na Steam.

Polecamy:

Źródło: Twitter

Tagi: Cyberpath cyberprank 2069 trailer zwiastun

Nie przegap